Kam njeriun tim me c’rregullim bipolar me episod miks. Rri mbyllur ne dhomen e saj, del per te vajtur ne kishe. Cfare trajtimi duhet te marre?

a i ben mire frekuentimi i kishes (kishe protestante) doja te dija nese shkaktare e kesaj semundje eshte detyrimisht nje episod i caktuar apo nje alumulim i shume situatave?mbi te gjitha kush eshte trajtimi me i mire i kesaj semundje?pervec ilaceve qe ajo i merr sisitematikisht, cfare trajtimi tjeter mund te marr ajo?klinika, konsulta?a keshillohet punesimi dhe cfare pune pasi vajza eshte e diplomuar me 10 per pune sociale edhe pse eshte semurur ne vit te fundit.ajo arrin ti manipuloj psikologe

  • Identifikohuni për tju përgjigjur pyetjes.