Jam 32 vjec. Kam probleme me arteriet dhe perdor daflon 500 ml. Sa kohe duhet te perdor? A ka lidhje me zemren. Ju lutem pak me shume informacion.

pershendetje do te doja te pyesja mjekun jam 32 vjec kembet me dhembin pergjithsi me dhembin kur ben vap tek shputat e kembes me behen si vula te kuqe dhe kycet e kembeve me fryhen jam vizituar mjeku me ka then se jan arterjet qe nuk funksionon mir gjaku dhe po perdor daflon 500ml.do te dija se a kan lidhje me zemren .dhe akan sherim dhe sa kohe duhet te perdor daflon dhe te me shpjegoni cdo gje rreth kesaj diagnoze dhenga se shkaktohet faleminderit prespergjigje .un pi cigaren.enxhila

  • Identifikohuni për tju përgjigjur pyetjes.