Kam pucrra ne trup te kuqe te vendosura ne forme trekendore. Cfare mund te kem dhe tek cili mjek duhet te drejtohem?

DSC04174

  1. author

    Dr. Violeta Dajçi përgjigjet:

    Duhet te drejtoheni tek dermatologu, nqs i keni akoma keto shqetesime.

  • Identifikohuni për tju përgjigjur pyetjes.