Pas aktit seksual kam dhimbje tek koka e penisit. Si shpjegohet dhe cili eshte trajtimi?

Pershendetje , Kur kryeva mardhenie per here te pare me condom nuk ndjeva dhimbje pasi nuk jam bere synet .. Une jam 16 vjec dhe kryeva mardhenie pa condom por problemi eshte se une nuk jam bere synet dhe pas aktit seksual me fillo nje dhimbje tek koka e penisit …Dhe sa here qe ngrihet pra ereksion me dhemb sepse koka duhet te dal e tera a duhet te behem synet ? Dhe sa do vazhdoj kjo dhimbje ? Me perpara nuk me dilte koka e penisit vetem dukej tani eshte thjesht del pak …Faleminderit

  • Identifikohuni për tju përgjigjur pyetjes.